MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA ABOUT YOU

pexels-luis-quintero-2833037

Medzinárodná konferencia: „Conference About You“ je konferencia zameraná na osobnostný a duchovný rozvoj. Nie je to len o pere a papiery ale aj o zážitkoch, energii, víziach, spolupráci… Budovania a tvorenia krajšieho sveta. Táto konferencia bude na začiatok v Prahe, v Košiciach a v Bratislave.
Vystúpia na nej zaujimavý hostia a speakri. Určite sa je na čo tešiť!

KNIHY, BLOGY, ČLÁNKY, CVIČENIA...

pexels-

Zaujímavé postrehy, momenty a myšlienky si rozhodne nenecháme len pre seba! Pripravujeme transformačnú knihu, ktorá je písana channelingom a rôznymi životnými skúškami. Svoje skúsenosti a poznatky Vám budeme prinášať aj v pestrých článkoch.

PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

pexels-dani-hart-3719037

Workshopy a školenia na pravidelnej báze. S našími partnermi a spekrami. Obohacujúce stretnutia v malých skupinkách, kde určite každý príde na svoje.
Oblasti ako sú marketing, sociálne siete, brand, meditácie, yoga, investície a pod., sa na týchto akciách budú riešiť do podrobna.

COWORKINGOVÁ FRANŠÍZA

pexels-cowomen-2041629

Beh na dlhú trať? Možno! Ale my sa nevzdávame a snažíme sa Vám vytvoriť naozaj krásne miesto na tvorenie, inšpiráciu a budovanie spoluprác. Neustále komunikujeme s investormi, developermi a partnermi,  ako čo najskôr vytvoriť tieto krásne miesta, kde vzniknú práve tie nápady, ktoré dokážu spraviť tento svet oveľa krajším. 

... A INÉ NÁPADY

pexels-pixabay-256514

Byť kreatívny, originálny, cieľavedomí… je v dnešnej dobe naozaj veľmi potrebné! Preto sa nebránime nápadom, ktoré prídu „len tak“, ale rovno sa snažíme
z vízie spraviť realitu. A proste len tvoriť, tvoriť a tvoriť.