ĎAKUJEME VŠETKÝM ! 

Spolu s Vami tvoríme tieto krásne veci a momenty...

39

Katarína Š.

Určite odporúčam.👌 Už roky som súčasťou organizačných tímov zaujìmavých eventov, projektov a konferencií a pràve počas takejto pràce som sa spoznala so zakladateľom Lotosu. Vždy bola spolupràca profesionàlna, ùstretovà a na zàkaznìka orientovanà. Samuel vždy preferuje individuàlny prìstup a urobí všetko preto, aby sa ľudia cìtili skvele. Berie pràcu ako svoje poslanie a robì ju srdcom. Viem, že ešte nàs čakà veľa spoločných podujatí a spolupràc.

35

Marek J.

Naprostá spokojenost! Lotos work motivuje, dělá Super akce. A celkově je se těším na spolupráci se Samuelem Horňákem na About you.
Samuel se tomu věnuje na 200% takže 11/10! děkuji.
39

Martina Š.

Mala som tu česť byt speakrom na dvoch akciách, ktoré Lotos organizoval a bol to pre mňa krásny zážitok. S citom a jasným zámerom vyskladani hostia, ktorí obohacovali publikum, skvelý moderátor, nádherne a reprezentatívne priestory, absolútna podpora a zabezpečené technické vybavenie. Teším sa už na ďalšiu pripravovanu akciu, tentoraz za hranicami Slovenska u našich milovaných susedov v Prahe
35

 Martin M.

 

Skvelá Fanpage! Rád sa inšpirujem a dostávam sa k skvelým ľuďom. Teším sa na ďalšie eventy, som rád, že to má hodnotu a zmysel

39

Nikola F.

LOTOS jedným slovom ZÁZRAK, ktorý každým dňom motivuje, inšpiruje, posúva vpred a hlavne dáva chuť do ďalšieho a ďalšieho dňa. Neprejde jediný deň, kedy by LOTOS svojimi príspevkami a pohľadom na svet nemotivoval čo i len jedného z nás. Eventy pod záštitou Lotosu sú plné energie, lásky, pochopenia a súdržnosti pretože to všetko ide zo ❤️. Chalani do tohto projektu dávajú celé svoje JA a hlavne celú svoju dušu. Len tak ďalej…

35

 Adam Ď.

Super stránka, super eventy, super lidi!  Jsem rád za každého jednoho člověka, který o realitě smýšlí stejně jako Vy. Díky!

39

Miriama M.

Ďakujem týmto ľuďom, že som ich mohla spoznať. Srdiečko majú na správnom mieste. Držím palce s týmto projektom, ktorý má zmysel a krásnu hodnotu. Ešte raz ďakujem!

35

 Frederik K.

Partia mladých ľudí, ktorí si idú za tým, čomu veria. Držím palce, aby sa Vám to darilo čo najlepšie. Hlavne ostaňte stále samí sebou.

39

Petra R.

PODPORIŤ- DÁVAŤ- PRIJÍMAŤ, tieto slová vyjadrujú to, čo sa sama ešte učím v živote. Ďakujem za obrovskú pomoc a podporu s festivalom v Košiciach. Bola to úžasná akcia 💯, energická, s krásnym venovaním na konci. Pre mňa skvelá spolupráca a teším sa na ďalšie akcie a aktivity, ktoré nás ešte čakajú tento rok (spomeniem napr. festival Vedomého života, Fitfest, KuFOR, konferencia Umenie byť ženou atď.)

35

Matúš L.

Samuel a Lukáš patria medzi tých naj ľudí, ktorých som stretol. Sú ústretoví a vždy sa s nimi dá dohodnúť. Lotos work ktorý vytvorili už na jej začiatku zbierala úspechy a rôzne spolupráce v rámci Slovenskej a Českej repupliky, kde organizovali eventy. Mal som možnosť s nimi spolupracovať, keď organizovali podujatie. Profesionalita na vysokej úrovni, komunikácia – každý presne vedel, čo má robiť. Organizačne zvládnuté meetingy, ktoré nám poskytli dostatok informácií. Prijali rôzne nápady a myšlienky od tímu, ako zlepšiť podujatie.

39

Nikola M.

 Super spolupráca na akciách organizovanými aj týmito ľuďmi. Perfektne myšlienky, workshopy, ľudia, energia.

35

Matej P.

Odmoderoval a spolu organizoval som už pár eventov, pre 50 ľudí pre 100 ľudí alebo aj pre 700 ľudí. Mám rád keď všetko klape, myslím že eventy sú o ľuďoch. O tých čo ho tvoria a pre koho ho tvoria. A lotos work je pre mňa zárukou úžasného eventu s láskyplnou energiou. Miesto a čas kde je úžasne, že ten pocit z celej akcie je plný lásky, porozumenia a šťastia, také boli moje akcie s lotos work. Lásku a hojnosť pre všetkých. Všetko najlepšie.

35

Peter Š.

Inšpiratívny projekt aj ľudia. Mladý kolektív, ktorý vie čo od života chce. Budujú úžasnú komunitu ľudí, ktorú som mohol spoznať osobne na eventoch. Úprimne – teším sa na ďalšie stretnutia.

35

Dian K.

Lotos vo mne evokoval už od začiatku české „Rozvíjej se poupátko.“ No stretnutie, ktoré organizoval mimozemský Samuel Horňák pod záštitou organizácie lotosu mi dalo viac než len rozvoj a sebaspoznávanie. Dal mi do života kontakt so srdečnými ľuďmi, dal mi priateľstvá, meditačné rozhovory, rezonujúce spojenie, a liečenie. Zažil som mnohé semináre, prednášky, no tu to smrdelo srdcom najsilnejšie. Lotos je skratkou k cieľu, za ktorým si idem. A ten cieľ je šťastné bytie.

35

Machi N.

So Samom som spolupracoval a môžem ho len ODPORÚČAŤ, skvelý človek ktorý vie ako menežovat viesť pomáhať proste topka vo všetkom. Diki moc nech sa ti darí a dúfam že Festival Vedomého Života nebola posledná akcia. Veľmi si ťa vážim.

35

 Daniel G.

Super myšlienka, inšpiratívna stránka aj ľudia. Ďakujem!

35

Patrik L.

Skvelá banda mladých ľudí.
Kamaráti držím palce pri tomto projekte aj pri ďalších víziách.

Všetky naše referencie, komentáre a rôzne príspevky nájdete 

aj na našom Facebookovom profile 😉